20 Cze

Etykiety najwyższej jakości

Wieloletnie doświadczenie, bogate zaplecze technologiczne, a także wykwalifikowana kadra specjalistów – wszystko to sprawia, że jesteśmy zaufanym partnerem i podejmujemy się różnych zleceń klientów, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających osób. Jesteśmy specjalistami w zakresie drukowania, a jednym z produktów, który cieszy się największym zainteresowaniem w naszej ofercie, jest etykieta na butelkę, dzięki której w odpowiedni sposób będziecie państwo mogli ozdobić swój produkt i sprawić, że będzie on zachęcający dla potencjalnego konsumenta. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, jesteśmy w stanie tworzyć produkty będące piękne wizualnie, a także bardzo wytrzymale – również na różnego rodzaju negatywne czynniki atmosferyczne. Jak udaje nam się to osiągnąć?

Etykieta na butelkę tworzona specjalną metodą

Najwyższą jakość produktów jesteśmy w stanie osiągać dzięki zastosowaniu metody druku fleksograficznego, która znana jest od bardzo dawna, jednak dopiero teraz pokazuje swój prawdziwy potencjał. Pozwala bowiem na nanoszenie nadruków na różnego rodzaju powierzchnie – również te nierówne. Etykiety powstają dzięki nanoszenie wysokiej jakości farb drukarskich na folie PP, które są bardzo wytrzymałe, odporne na czynniki atmosferyczne i posiadają bardzo wysoką estetykę, spełniają oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Profesjonalne i kompleksowe realizowanie zamówień klientów nie byłoby oczywiście możliwe bez odpowiedniego zaplecza technologicznego – w naszej firmie dysponujemy wyłącznie najnowocześniejszymi urządzeniami oraz materiałami, które pozwalają nam niemal bez ograniczeń tworzyć takie produkty, jak etykieta na butelkę albo inne materiały promocyjne.

Chcesz wiedzieć więcej – zadzwoń!

Każdego klienta obsługujemy w pełni indywidualnie, w związku z czym zachęcamy do kontaktu i przedstawienia nam swoich oczekiwań. Dostosujemy materiały i narzędzia w taki sposób, aby stworzyć dokładnie takie opakowania, w jakie chcecie się państwo zaopatrzyć. Działamy w pełni profesjonalnie!